Патріарх Філарет відвідав Свято-Духівську парафію міста Києва

17 червня 2019 року, на другий день після П’ятидесятниці, в День Святого Духа Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив святкове Богослужіння з нагоди храмового свята в Свято-Духівській парафії міста Києва.

Напередодні, 16 червня 2019 року ввечері, Святійший Патріарх Філарет відслужив святкову ранню з читанням акафісту Пресвятій Тройці у Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі м. Києва.

За літургією у Свято-Духівському храмі Святійшому Владиці співслужили настоятель храму – прот. Олександр Верба та запрошене духовенство м. Києва

Наприкінці Божественної літургії Святійший Патріарх виголосив проповідь про дію благодаті Святого Духа в історії та сучасності.

Після літургії відбувся хресний хід навколо стін храму, який будується.

На завершення настоятель Свято-Духівського храму протоієрей Олександр Верба висловив слова щирої подяки Патріарху Філарету за архіпастирський візит та вручив букет білих троянд, як вираз любові й поваги до Його Святості.

Святійший Владика привітав отця Олександра та громаду із храмовим святом, побажав плідної праці в розбудові храму та розповів про стан в Українському Православ’ї.

 

Прес-центр Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Помісний Собор Української Православної Церкви Київського Патріархату 20 червня 2019 року

22.06.2019
20 червня 2019 року у Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі відбувся Помісний Собор Української Православної Церкви Київського Патріархату. Поділитися дописом: