Патріарх Філарет відзначив науковців церковними нагородами

25 вересня 2019 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з представниками української інтелігенції: директором Навчально-наукового гуманітарного інституту Таврійського національного університету ім. В. Вернадського Олександром Іляшком; істориком, директором Департаменту регіональних представництв Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, доктором юридичних наук Сергієм Пєтковим; громадським і політичним діячем Георгієм Довганчиним та доктором юридичних наук, доцентом Інституту Управління державної охорони України КНУ ім. Шевченка Миколою Микитюком.

Його Святість обговорив з науковцями соціальну-політичну та релігійну ситуацію в Україні, зокрема стан православ’я після отримання Томосу.

За сумлінну працю на благо українського народу та за заслуги з розвитку духовності в Україні Патріарх Філарет нагородив Олександра Іляшка та Сергія Пєткова церковними медалями “За жертовність і любов до України”.

Гості подарували Патріарху наукові видання, авторами яких вони є.

Патріарх Філарет привітав представників науки і освіти з церковними нагородами і благословив їх на подальші успіхи в їхній діяльності на благо Батьківщини та українського народу.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Київський Патріархат існує, тому що Україні потрібна незалежна Церква, - Патріарх Філарет

25.09.2019
25 вересня 2019 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з журналістами і громадськими діячами та, за активну працю на благо культури і духовності українського народу, відзначив їх церковними нагородами. Поділитися дописом: