Патріарх Філарет висловив співчуття з приводу упокоєння Галини Воскобійник

6 січня 2020 року, у Різдвяний святвечір, у віці 89 років померла пані Галина Воскобійник (1930-2020). Галина Воскобійник раніше була головою Управи Свято-Миколаївської парафії м. Купер-Сіті у штаті Флорида, США.

Сім’я Олексія і Галини Воскобійників були активними вірянами, які розбудовували Українську Православну Церкву Київського Патріархату в Сполучених Штатах Америки. Також пані Галина разом зі своєю сім’єю, після проголошення незалежної Української держави, всіляко сприяли укріпленню і розвитку України. Активно пані Галина підтримувала Українську Православну Церкву Київського Патріархату в її становленні, надаючи допомогу єпархіям, навчальним закладам та парафіям Київського Патріархату в Україні.

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет висловив співчуття родині Воскобійників, духовенству і парафіянам УПЦ Київського Патріархату у США з приводу упокоєння новопреставленої Галини Воскобійник.

“Від Української Православної Церкви Київського Патріархату та від мене особисто, прийміть глибокі співчуття з приводу упокоєння пані Галини Воскобійник.

Покійна була доброю, співчутливою, щедрою людиною, яка брала велику участь у розбудові Української держави і Помісної, незалежної Української Православної Церкви.

Ми завжди пам’ятаємо про ту щедру особисту допомогу, яку надавала нашій Церкві спочила у Бозі Галина Воскобійник.

У ці скорботні дні підношу молитви до Господа Бога за спокій душі і Царство Небесне спочилої раби Божої Галини, активної парафіянки Київського Патріархату.

Нехай Всемилостивий Господь упокоїть її душу в оселях праведних і пам’ять її з роду в рід”.

Філарет,
Патріарх Київський і всієї Руси-України

Поділитися дописом:

Наступна

Дитячий хор "Пектораль" та парафіяни смт.Клавдієво-Тарасове привітали Патріарха Філарета зі святом Різдва Христового

11.01.2020
11 січня 2020 року дитячий хор “Пектораль” ЦТДЮ Оболонського району м. Києва та громада святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії смт. Клавдієво-Тарасове Київської області привітали Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета зі святом Різдва Христового. Поділитися дописом: