Патріарх Філарет висловив співчуття з приводу загибелі людей в результаті авіакатастрофи в Ірані

8 січня літак регулярного рейсу PS 752 Тегеран – Київ авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” (“МАУ”) розбився в Ірані біля Тегерану.

Всі, хто був на борту літака, загинули. В літаку було 167 пасажирів та 9 членів екіпажу. Серед загиблих пасажирів були громадяни України, Ірану, Канади, Швеції, Афганістану, Німеччини, Великої Британії. Серед загиблих 11 громадян України: 2 пасажирів та 9 членів екіпажу. Скорботні співчуття висловив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Зі скорботою і душеним болем сприйняв звістку про катастрофу українського літака в Ірані та трагічну загибель всіх присутніх на борту пасажирів та членів екіпажу.

Висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким загиблих у цій авіакатастрофі.

Ми підносимо молитви Господу Ісусу Христу за упокій душ померлих, щоб Господь Бог оселив їх у Царстві Небесному, де всі святі спочивають. Молимось Богові, щоб Він укріпив душевні і тілесні сили рідних, які втратили своїх близьких, внаслідок цієї жахливої трагедії.

Вічна пам’ять і Царство Небесне загиблим…” – повідомив Патріарх Філарет.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Духовенство та віряни привітали Святійшого Патріарха Філарета з Різдвом Христовим

9.01.2020
8 січня 2020 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив у Володимирському кафедральному соборі святкову Велику вечірню. Поділитися дописом: