Патріарх Філарет зустрівся з дипломатами та представниками науки, культури і громадськості

12 грудня 2019 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч з іноземними дипломатами, українськими науковцями та представниками культури і громадськості.

Святійший владика у своїй резиденції прийняв співголову Всеукраїнської спілки “Духовне надбання Патріарха Філарета” ієромонаха Андрія (Горчакова); академіка, головного ученого секретаря Національної Академії наук України Вячеслава Богданова; народну артистку Ларису Кадочнікову; директора компанії RCT Berlin, дружину почесного консула Латвійської республіки Ольгу Назаренко; аташе Посольства Грузії в Україні Рогаву Іраклія; сільського голову с. Новопавлівка Миколаївської області Федора Криля; Першого секретаря Посольства Словацької Республіки в Україні Соню Крайчову; генерального секретаря міжнародного Трейд-клубу Олександра Ванідовського та голову одеського комунального підприємства “Парки Одеси” Сергія Овсова.

Під час зустрічі сторони обговорили релігійну ситуацію в країні, зокрема ті проблеми, які переживає українське православ’я.

З нагоди святкування пам’яті святого апостола Андрія Первозванного та Міжнародного Дня благодійництва, за значний внесок у популяризацію Української Помісної Церкви і заслуги у розвитку української духовності та культури, Патріарх Філарет відзначив гостей церковними нагородами.

Академік Вячеслав Богданов, за дорученням і указом Президента Національної академії наук України, героя України Бориса Євгеновича Патона, вручив Патріарху Філарету вищу нагороду НАН України – Золоту медаль, виготовлену до 100-ліття академії.

Також Перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні Соня Крайчова вручила Святійшому Патріарху диплом почесного члена міжнародного Трейд-клубу, який об’єднує економістів і дипломатів Європейського Союзу.

На завершення зустрічі Патріарх Філарет побажав поважним гостям успіхів у всіх добрих справах і Божого благословення.

Прес-служба Київської Патріархії

Наступна

Проповідь Патріарха Філарета в день пам'яті святого апостола Андрія Первозванного

12.12.2019
В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа! Дорогі браття і сестри! Сьогодні Свята Церква святкує пам’ять святогог апостола Андрія Первозваного, того апостола, який проповідував Євангеліє Христове серед скіфів. Перебуваючи на Київських пагорбах, він прорік, що “на цих горах засяє благодать Божа, тут буде велике місто, і Господь воздвигне багато […]