Патріарх Філарет зустрівся з дипломатами та представниками науки, культури і громадськості

12 грудня 2019 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч з іноземними дипломатами, українськими науковцями та представниками культури і громадськості.

Святійший владика у своїй резиденції прийняв співголову Всеукраїнської спілки “Духовне надбання Патріарха Філарета” ієромонаха Андрія (Горчакова); академіка, головного ученого секретаря Національної Академії наук України Вячеслава Богданова; народну артистку Ларису Кадочнікову; директора компанії RCT Berlin, дружину почесного консула Латвійської республіки Ольгу Назаренко; аташе Посольства Грузії в Україні Рогаву Іраклія; сільського голову с. Новопавлівка Миколаївської області Федора Криля; Першого секретаря Посольства Словацької Республіки в Україні Соню Крайчову; генерального секретаря міжнародного Трейд-клубу Олександра Ванідовського та голову одеського комунального підприємства “Парки Одеси” Сергія Овсова.

Під час зустрічі сторони обговорили релігійну ситуацію в країні, зокрема ті проблеми, які переживає українське православ’я.

З нагоди святкування пам’яті святого апостола Андрія Первозванного та Міжнародного Дня благодійництва, за значний внесок у популяризацію Української Помісної Церкви і заслуги у розвитку української духовності та культури, Патріарх Філарет відзначив гостей церковними нагородами.

Академік Вячеслав Богданов, за дорученням і указом Президента Національної академії наук України, героя України Бориса Євгеновича Патона, вручив Патріарху Філарету вищу нагороду НАН України – Золоту медаль, виготовлену до 100-ліття академії.

Також Перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні Соня Крайчова вручила Святійшому Патріарху диплом почесного члена міжнародного Трейд-клубу, який об’єднує економістів і дипломатів Європейського Союзу.

На завершення зустрічі Патріарх Філарет побажав поважним гостям успіхів у всіх добрих справах і Божого благословення.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Відбулася прес-конференція Патріарха Філарета щодо останніх подій в Українському Православ’ї

13.12.2019
13 грудня 2019 року, у конференц-залі Укрінформу, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів прес-конференцію під назвою “На захист Київського Патріархату”, під час якої розповів про ситуацію, яка склалася в Українській Церкві. Поділитися дописом: