Патріарх Філарет зустрівся з ветеранами 11-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь»

7 червня 2019 року у своїй резиденції Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч з членами громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання «Федерація організацій миротворців України».

Святійший владика радо привітав добровольців 11-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь», подякував їм за жертовне служіння Українській Державі та відзначив церковними нагородами:

Орденом Хреста Спасителя нагороджений полковник запасу Збройних Сил України, ветеран військової служби, доброволець Савич Олексій Олексійович.

Орденом Святого Юрія Переможця нагороджені добровольці, ветерани 11-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь» Дмитрієв Олександр Борисович, Корба Ігор Васильович та Шевченко Ігор Тарасович.

«Йде війна, всередині багато в нас проблем, і нам треба насамперед зберегти Українську Державу. Не буде Держави – будемо знову в неволі. Якщо буде збережена Держава, то обов’язково, в цій Державі повинна бути незалежна Церква. Тоді, ця Церква буде підтримувати Державу, а Держава буде підтримувати Церкву. Держава буде стояти на міцній духовній основі, так, як це було в історії зі всіма Церквами. Це є основа державотворення». – наголосив Святійший Патріарх Філарет.

Також, сторони зустрічі обговорили ряд питань, що складають взаємний інтерес, зокрема про стан подій, які відбуваються в помісній Українській Православній Церкві.

Святійший Патріарх побажав присутнім Божої допомоги у захисті Української Держави від російської агресії та благословив на добрі справи на благо України.

Прес-центр Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Анонс. Форум української інтелігенції «За Українську Православну Церкву! За Київський Патріархат!»

7.06.2019
За проханням оргкомітету Форуму української інтелігенції «За Українську Православну Церкву! За Київський Патріархат!» повідовлємо про наступне. Поділитися дописом: