Патріарх Філарет звернувся до Президента України з проханням захистити Київський Патріархат від рейдерства ПЦУ

Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату звернувся до Президента України Володимира Зеленського із проханням захистити права віруючих УПЦ Київського Патріархату, припинити беззаконня по відношенню до Української Церкви та захистити від рейдерства Православної Церкви України.

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
ЗЕЛЕНСЬКОМУ В.О.

Вельмишановний Володимире Олександровичу!

Обставини змушують мене до невідкладного звернення до Вас, бо йдеться про інтереси українського народу.

В результаті прямого обману, в який безпосередньо був втягнутий Патріарх і Українська Православна Церква Київського Патріархату, при безпосередній антинародній участі п.Порошенка П.О., 6 січня 2019 року Україна отримала Томос про так звану «незалежність».

Нажаль, до 06.01.2019 року тексту Томосу ніхто, крім Порошенка П.О. і митрополита Епіфанія, не бачив. Отримавши таку небажану залежність, я і вірні УПЦ Київського Патріархату негайно почали боротьбу проти кабальної угоди, вийшли із складу ПЦУ, провівши Помісний Собор УПЦ Київського Патріархату.

Втім зараз починається рейдерська атака на майно УПЦ Київського Патріархату і це рейдерство очолює особисто митрополит Епіфаній, Предстоятель ПЦУ.

До нас дійшла інформація, що Міністерство юстиції з 29.07.2019 року, почало процес ліквідаціїї Української Православної Церкви Київського Патріархату і позбавлення права юридичної особи Київської патріархії УПЦ Київського Патріархату на підставі рішення ліквідаційної комісії, створеної керівництвом Православної Церкви України.

Цим листом повідомляємо Вас, що ні керівництво Православної Церкви України, ні створена ним ліквідаційна комісія не мають до Української Православної Церкви Київського Патріархату ніякого відношення.

Прошу Вашого безпосереднього втручання і припинення цього беззаконня.

Постанова Помісного Собору від 20.06.2019 р. УПЦ Київського Патріархату додається.

Закликаю на Вас Боже благословення.

З повагою,

ФІЛАРЕТ,
ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ
І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

30.07.2019 р.

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет просить Міністерство юстиції продовжити існуючу реєстрацію УПЦ Київського Патріархату

30.07.2019
Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійший Патріарх Філарет звернувся з листом до Міністра юстиції України Павла Петренка, у якому висловив прохання забезпечити законне право Церкви на своє існування та продовжити існуючу реєстрацію Української Православної Церкви Київського Патріархату. Поділитися дописом: