Патріарше богослужіння у неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого

2 червня 2019 року, у неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Свято-Володимирському кафедральому патріаршому соборі міста Києва.

Його Святості співслужили настоятель собору протоієрей Борис Табачек, насельник та скарбник Свято-Феодосіївського чоловічого ставропігійного монастиря ігумен Андрій (Маруцак) та духовенство кафедрального храму.

На Малому вході Патріарх Філарет возвів у сан архімандрита насельника Феодосіївського чоловічого монастиря ігумена Андрія (Маруцака).

За Божественною літургією Святійший владика звернувся до присутніх у храмі з повчальною проповіддю на тему євангельського читання про сліпого (Ін., 34 зач., IX, 1-38). Патріарх зосередив увагу вірян на необхідності мати духовні очі, щоб бачити благі діла Божі.

Богослужіння завершилося молебнем до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворним образом “Несподівана радість”, під час якого Патріарх Філарет виголосив молитву за Україну, щоб Господь Бог визволив нас від нашестя чужинців, захистив наших воїнів від усіх небезпек, благословив український народ єдністю і миром.

Прес-центр Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет провів збори настоятелів храмів м. Києва

3.06.2019
3 червня 2019 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів у своїй резиденції збори настоятелів храмів міста Києва. Поділитися дописом: