Предстоятель Київського Патріархату взяв участь у презентації книги “Світло Патріарха”

15 січня 2020 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет взяв участь у презентації книги “Світло Патріарха”.

Автором проекту, текстів та упорядником книги “Світло Патріарха” є заслужений журналіст України Олександр Михайлюта.

Книга розповідає про життєвий шлях Патріарха Філарета у призмі його церковного служіння Богові, як в часи державного атеїзму в Радянському союзі, так і в роки свободи незалежної Української держави. Окремою частиною книги є ексклюзивні інтерв’ю, у яких піднімаються соціально-політичні питання, російська агресія на Донбасі, міжконфесійні відносини в Україні та світі; обговорюється сучасний стан Українського православ’я та Української Православної Церкви Київського Патріархату, зокрема. Також, автор помістив у книзі вибрані проповіді Патріарха, виголошені у різні часи на важливі актуальні теми.

Під час презентації були також обговорені важливі теми, що турбують українське суспільство, зокрема становище Української Православної Церкви після отримання Томосу.

Презентація книги проходила у приміщенні Національної спілки журналістів України і кожен присутній мав можливість поставити своє запитання Святійшому Патріарху Філарету.

 

 

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

АНОНС. Патріарх Філарет очолить богослужіння з нагоди свята Хрещення Господнього та освятить води Дніпра

15.01.2020
З нагоди великого свята Богоявлення, Хрещення Господнього, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолить урочисті богослужіння за наступним розкладом: Поділитися дописом: