Щодо засідання у Шостому апеляційному адміністративному суді 6 листопада 2019 р. (+відео засідання)

6 листопада 2019 року в Шостому апеляційному адміністративному суді відбулася незаконна спроба скасування заходів забезпечення позову у справі Київської Патріархії до Міністерства культури України щодо визнання неправомірним, та скасування наказу від 30 січня 2019 року. Нагадаємо, що екс-міністр культури України Євген Нищук 30 січня 2019 року неправомірно скасував реєстрацію стутуту Київської Патріархії. Указаними заходами заборонено розпорядження майном релігійного центру Київського Патріархату, та ліквідаційні дії особи, що видає себе ліквідатором.

Судді Шостого апеляційного адміністративного суду Степанюк Анатолій Германович, Губська Людмила Вікторівна та Епель Оксана Володимирівна вчинили правопорушення, склад якого передбачено ст. 375 КК України – постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови.

Судді у цій справі №640/11678/19 винесли завідомо неправосудне судове рішення у вигляді усної протокольної ухвали – недопуску у судову справу представника релігійної організації “Київської Патріархії Української Православної Церкви Київського Патріархату”, керівника Юридичного відділу Київської Патріархії Неоніли Анатоліївни Ткаченко. Вказаними рішеннями суддів унеможливлено доступ до правосуддя релігійної організації Київська Патріархія Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Шостий апеляційний адміністративний суд вчергове демонструє зневагу до світових правових цінностей, основою яких є доступ до правосуддя. Об’єднавши в одному провадженні чотири!!! апеляційні скарги по двох абсолютно різних судових справах, в “ручному режимі”, порушивши процедуру визначення складу суду, колегія вирішила заблокувати право на самопредставництво Київської Патріархії. Протоколів автоматизованого розподілу чотирьох скарг немає! Доказів технічної фіксації судових засідань немає! Є лише бажання знищити Церкву.

Київська Патріархія звернулась до правоохоронних органів з вимогою початку кримінальних проваджень відносно суддів Шостого апеляційного адміністративного суду, які винесли завідомо неправосудні рішення.

У судовому засіданні взяли участь духовенство Української Православної Церкви Київського Патріархату, представник місії ОБСЄ в Україні та віряни – громадяни України, які реалізовують своє право на свободу совісті в Київському Патріархаті.

Ми вкотре підкреслюємо. Ліквідація Української Православної Церкви Київського Патріархату є незаконною.

Православна Церква України і державні працівники Мінкульту часів президента П.Порошенка, які до сих пір працюють на своїх посадах, прагнуть повністю знищити справді автокефальну Українську Церкву, якою є Українська Православна Церква Київського Патріархату. Київська митрополія ПЦУ, будучи залежною від Константинополя, намагається всіма неправдами ліквідувати Київську Патріархію і, разом з нею, саму ідею Патріархату і автокефальної Української Православної Церкви.

Боротьба за незалежну Українську Церкву – продовжується. Правда переможе!

З нами Бог і Україна!

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

8 листопада – святого великомученика Димитрія Солунського

7.11.2019
Свята Церква від перших віків християнства високо шанувала і шанує заслуги мучеників, їх почитає, їх ставить нам за взірець досконалої любові до Бога та твердої віри. Деякі з них, що в особливий спосіб відзначилися своєю ревністю і мужністю в утверджені святій вірі та чудами, що ними їх Господь Бог прославив […]