Святійший Патріарх Філарет привітав Блаженнійшого митрополита Епіфанія з Днем народження та першою річницею інтронізації

Дорогий Владико!

Від імені Української Православної Церкви Київського Патріархату та від себе особисто вітаю Вас з Днем народження та першою річницею Вашої інтронізації!

Вітаючи Вас, бажаю мудрості у звершенні важкого і відповідального служіння. Багато ззовні в ньому бачать почесті, але насправді це – важкий тягар. Не забувайте про це.

Бажаю Вам йти шляхом правди і достойно звершувати покладені на Вас обов’язки та жертовно служити Церкві та українському народу.

Молитовно прошу Всемилостивого Бога, щоб Він укріпив Ваші душевні та тілесні сили та дарував Свою допомогу у подальшому звершенні архіпастирського служіння.

З любов’ю у Христі,

Філарет
Патріарх Київський
і всієї Руси-України

Поділитися дописом:

Наступна

Щодо незаконного внесення змін до державного реєстру відносно Київської Патріархії УПЦ КП

4.02.2020
Юридичний відділ Київської Патріархії повідомляє про виявлення 03 лютого 2020 року в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань ЗНИКНЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ про Яременка Олега Васильовича, як голови комісії з припинення або ліквідатора у записі відносно релігійної організації «Київська Патріархія Української Православної Церкви Київського Патріархату». Поділитися дописом: