Святійший Патріарх Філарет звернувся до українців із закликом допомогти зберегти Київський Патріархат

4 грудня 2019 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звернувся до українців із закликом допомогти захистити і зберегти Українську Православну Церкву Київського Патріархату. Святійший відзначив, що Українській державі потрібна своя незалежна Церква, якою дійсно є Київський Патріархат.

“Чому ми боремось за існування Київського Патріархату? Тому що Патріархат – це дійсно є незалежна Церква. Нам, Україні, потрібна незалежна Церква, а не залежна чи то від Москви, чи від Константинополя.

Дорогі брати і сестри, громадяни України! Я звертаюсь до вас – хто чим може, допоможіть зберегти Київський Патріархат! Допоможіть Україні, щоб вона мала свою незалежну Церкву” – попросив у своєму звернення Патріарх.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Заява Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета щодо рішення Священного Синоду ПЦУ

6.12.2019
Заява Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Дякую Предстоятелю Блаженнійшому митрополиту Епіфанію та Священному Синоду Православної Церкви України, що на своєму засіданні 05 грудня 2019 року виявили до мене милість: не викинули 90-літнього Патріарха на вулицю, як збирались це зробити, а залишили пожиттєво проживати в приміщенні Київської патріархії на вул. […]