Церква молиться за припинення війни і справедливий мир в Україні

9 грудня 2019 року Українська Православна Церква Київського Патріархату звершує молебні за Україну, під час яких підносить молитви за перемогу і встановлення справедливого миру на українській землі.

Відзначимо, що саме сьогодні, 9 грудня, відбувається зустріч лідерів України, Німеччини, Франції та Росії у Нормандському форматі. Метою саміту є мирне врегулювання військового конфлікту на Сході України.

Зранку, у головному храмі Київського Патріархату – Свято-Володимирському кафедральному соборі м. Києва, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, був звершений молебень за Україну, який очолив єпископ Васильківський Андрій. Під час богослужіння підносились молитви до Бога та всіх святих за Україну, щоб Господь подав мудрість і допомогу Президенту України Володимиру Зеленському прийняти разом з учасниками переговорів потрібні важливі рішення, які б принесли Україні справедливий мир і звільнення від нашестя чужинців.

Боже великий, єдиний, нам Україну храни!

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет звершив читання акафісту святій великомучениці Варварі

10.12.2019
10 грудня 2019 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив читання акафісту святій великомучениці Варварі у Володимирському кафедральному соборі м.Києва. Його Святості співслужили єпископ Васильківський Андрій, настоятель собору протоієрей Борис Табачек та духовенство. Відзначимо, що кожного вівторка о 7.45 у Володимирському соборі, перед нетлінними і чудотворними мощами святої Варвари, […]