Відзначення громадських діячів церковними нагородами

3 січня 2019 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з громадськими діячами – президентом громадської організації “Всесвітнє об’єднання козацтва” Михайлом Наумчиком та лікарем-волонтером Віктором Віценком.

Його Святість обговорив з гостями соціально-політичну ситуацію в країні, зокрема військову агресію Росії на Донбасі. Патріарх висловив впевненість, що Господь Бог допоможе українському народові захиститись від нашестя чужинців і незабаром подасть Україні справедливий мир.

“Ми віримо і сподіваємось, що Милостивий Господь подасть нам мир, але мир справедливий. Можна мати мир у рабстві – здати Донбас, віддати Крим, але нам такого миру не потрібно. Нам треба мир справедливий, ми повинні захистити своє, рідне. Саме завдяки нашим воїнам-захисникам – ми маємо сьогодні незалежну Україну, а не було б наших воїнів – не було б і держави. Ми постійно молимось за мир в державі, молимось і всіляко підтримуємо наших воїнів” – зазначив Патріарх.

За значний особистий внесок у сприянні та захисту учасників (інвалідів) Антитерористичної операції на сході України, надання їм психологічної, соціальної та трудової реабілітації, заслуги з розвитку духовності в Україні та утвердження Української Церкви Патріарх Філарет нагородив Михайла Наумчика – орденом Христа Спасителя, а Віктора Віценка – орденом святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня.

Патріарх Філарет привітав громадських діячів з церковними нагородами і благословив їх на подальші успіхи в їхній діяльності на благо України та українського народу.

 

 

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Архієрейська хіротонія єпископа Одеського і Балтського Никона (Граблюка)

5.01.2020
5 січня 2020 року, у неділю 29-ту після П’ятидесятниці, перед Різдвом Христовим, святих отців, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі м. Києва. Поділитися дописом: