Патріарх Філарет незмінно входить в трійку довіри церковним ієрархам

28,5 відсотків опитаних українців заявили, що довіряють Патріархові Київському і всієї Руси-України Філарету. Таким чином, предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату традиційно входить у трійку церковних лідерів із найбільшою довірою наших співвітчизників. Разом із главами ПЦУ та УПЦ МП.

Згаданий відсоток громадян України відповіли на запитання про довіру ієрархам церков, під час соціологічного опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 4 по 9 жовтня 2019 року за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Дослідження здійснювалося в усіх регіонах України, за винятком АР Крим та тимчасово окупованих районів Донецької і Луганської областей. Опитано 2015 респондентів від 18  років.

Варто зазначити, що високий рейтинг лідерської довіри зберігся попри брудну, широкомасштабну, добре оплачувану, інформаційну кампанію, яку проти Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета ведуть протягом усього року представники Православної Церкви України та політичних сил, наближених до колишнього Президента України, поширюючи різноманітні вигадки та відверту неправду. Українці не вірять тим, хто прагне дискредитувати Святійшого Патріарха Філарета для задоволення власних амбіцій, а довіряють йому.

   Прес-служба Київської Патріархії.

Поділитися дописом:

Наступна

Вийшов друком Православний Церковний Календар на 2020 рік

18.11.2019
З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Видавничий відділ УПЦ Київського Патріархату видав у жовтні 2019 р. офіційний богослужбовий календар українською мовою на 2020 рік, що містить фото та довідкову інформацію. Поділитися дописом: