Патріарх Філарет освятив хрест і наріжний камінь під будівництво храму на Київщині

14 березня 2020 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив хрест, звершив закладення наріжного каменю під будівництво храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці у селі Великі Пріцьки Кагарлицького району Київської області.

Його Святості співслужив єпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій. Разом із вірянами також молився сільський голова Олександр Микитянський.

У своєму першосвятительському слові Патріарх Філарет висловив сподівання, що невдовзі на цьому місці постане дім Божий, та побажав парафіяльній громаді міцності духу для звершення добрих справ на благо Церкви та українського народу:

“Церква закликає нас до покаяння, навернення до Бога. І те, що ми сьогодні освятили хрест та місце, на якому буде побудований храм на честь Різдва Божої Матері, свідчить про те, що ви пам’ятаєте про Бога, про Його заповіді, про вічне життя…

Нехай Господь наш Ісус Христос, по молитвах Церкви, по наших молитвах, по молитвах святих і, насамперед, Божої Матері, збереже життя нам та дасть сили для будівництва храму Божого. Нехай Господь помилує нас і направить нас на праведний шлях” – сказав у своєму слові Святійший владика.

Після закінчення богослужіння Патріарх Філарет поспілкувався з вірянами.

 

 

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше благословення про молитву за визволення від епідемії коронавірусу (+текст молитви)

15.03.2020
15 березня 2020 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, у зв’язку з карантинними заходами щодо недопущення поширення епідемії коронавірусу, благословив у всіх храмах Української Православної Церкви Київського Патріархату звершувати посилені та особливі молитви за визволення від небезпечної вірусної хвороби. Поділитися дописом: