Патріарх Філарет освятив наріжний камінь під будівництво храму в с. Бутенки на Полтавщині

29 вересня 2019 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив закладення наріжного каменю під будівництво  храму на честь святого великомученика і цілителя Пантелеймона в селі Бутенки Кобеляцького району Полтавської області. Його Святості співслужило духовенство Полтавщини.

У своєму першосвятительському слові Патріарх Філарет висловив сподівання, що невдовзі на цьому місці постане величний дім Божий, та побажав настоятелю храму, парафіянам, фундаторам, будівничим міцності духу для подальшого гуртування громади задля звершення добрих справ на благо Української Православної Церкви Київського Патріархату та народу України.

“Я бажаю щоб благословення Боже перебувало на всіх вас, щоб Господь посилав вам свою Божественну допомогу і благодать, яка буде укріпляти вас у цьому складному земному житті, і щоб храм, який буде побудований, допомагав приводити вас до вічного блаженного життя до чого ми всі прагнемо” – зазначив також Святійший Владика.

Згодом Святійший Владика нагородив благодійника храму Скрильника Миколу Володимировича – орденом Святого Юрія Переможця.

Після закінчення богослужіння Патріарх Філарет поспілкувався з громадою майбутнього храму.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Про стан Української Православної Церкви Київського Патріархату в Європі

30.09.2019
З моменту об’єднавчого з’їзду Європейського деканату Української Православної Церкви Київського Патріархату, що відбувся 30 червня цього року в Кельні (Німеччина), сталося чимало подій щодо боротьби за збереження УПЦ Київського Патріархату. Поділитися дописом: