Патріарх Філарет привітав Олександра Ткаченка з призначенням Міністром культури та інформаційної політики України

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав Олександра Ткаченка з обранням Міністром культури та інформаційної політики України Верховною Радою України.

Міністру культури та

інформаційної політики України

О.В.  Ткаченку

Вельмишановний Олександре Владиславовичу!

Від імені Української Православної Церкви Київського Патріархату прийміть щирі вітання у зв’язку з призначенням Вас на відповідальну державну посаду – Міністра культури та інформаційної політики України.

Відповідно до положення, саме Ваше Міністерство забезпечує, зокрема, формування та реалізації державної політики у сферах релігії. Духовність і релігія – це надзвичайно важлива складова життя суспільства та держави.

На жаль, завдяки неправомірним діям попередників на чолі Міністерства культури, Українська Православна Церкви Київського Патріархату була незаконно позбавлена державної реєстрації, систематично порушувалися права віруючих на свободу совісті.

Сподіваюся, що з призначенням Вас Міністром культури та інформаційної політики України нарешті зникнуть незаконні преференції окремим конфесіям і Українська Держава гарантуватиме рівні конституційні права всім церквам і релігійним організаціям, налагодяться державно-церковні відносини на основі поваги до Конституції та законів.

Вірю, що саме завдяки Вам вдасться розвивати партнерські та взаємовигідні відносини між Українською Державою та справді незалежною від іноземних релігійних центрів – Українською Православною Церквою Київського Патріархату, а в суспільстві запанує мир і міжконфесійна злагода.

Із вдячністю пригадую нашу з Вами останню особисту зустріч, під час якої ми мали змогу обмінятися думками з приводу релігійних процесів в Україні.

Від всієї повноти нашої Святої Церкви та від себе особисто, бажаю Вам сил і натхнення у нелегкому служінні на благо українського народу.

Закликаю на Вас Боже благословення.

З повагою,

ФІЛАРЕТ
ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ
І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння у Троїцьку поминальну суботу

6.06.2020
Перед святкуванням Пресвятої Тройці у православних проходить батьківська поминальна субота, яка починається з вечора п’ятниці особливою поминальною службою, – парастасом. Парастас перекладається з грецької як клопотання. 6 червня 2020 року, в Троїцьку поминальну суботу, Святійший Патріарх Філарет звершив Божественну літургію у Свято-Володимирському кафедральному соборі. Після літургії Патріарх Філарет відслужив панахиду […]