Патріарх Філарет привітав Олену Богдан з призначенням головою Держслужби з етнополітики та свободи совісті

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав Олену Богдан з призначенням на посаду голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті.

ГОЛОВІ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
З ЕТНОПОЛІТИКИ ТА СВОБОДИ СОВІСТІ
БОГДАН О.В.

ВЕЛЬМИШАНОВНА ОЛЕНО ВОЛОДИМИРІВНО!

Від повноти Української Православної Церкви Київського Патріархату вітаю Вас із призначенням на високу та відповідальну посаду голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті.

Ваша перемога у відкритому конкурсі та призначення Урядом України, продемонстрували, що правда перемагає навіть попри велику силу зла.

Віруючі України сподіваються, що з Вашим приходом на посаду керівника окремого органу державної влади відповідального за державно-церковні відносини, піде у минуле ганебна практика попередньої влади численних порушень прав віруючих на свободу совісті.

Маємо надію, що нарешті зникнуть незаконні преференції вибраним конфесіям, а Українська держава гарантуватиме рівні конституційні права всім церквам і релігійним організаціям, які діють в нашій країні.

Вірю, що саме завдяки Вам вдасться налагодити партнерські взаємовигідні відносини між Українською державою та Українською Православною Церквою Київського Патріархату, а в суспільстві запанує мир і міжконфесійна злагода.

Бажаю Вам сил і натхнення в нелегкому служінні на благо українського народу.

Закликаю на Вас Боже благословення!

З повагою,

ФІЛАРЕТ
ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ
І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет звершив читання другої частини Великого покаянного канону

3.03.2020
3 березня 2020 року, у другий день Великого посту, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Велике повечір’я з читанням другої частини Великого покаянного канону в Свято-Володимирському кафедральному соборі м. Києва. Поділитися дописом: