Патріарх Філарет відвідав урочистий захід до 30-ліття з дня створення Київської Козацької Гімназії № 283

27 вересня 2019 року Святійший Патріарх Філарет, на запрошення директора гімназії Гнатюка Володимира Миколайовича, відвідав урочистий захід до 30-ліття з дня створення Київської Козацької Гімназії № 283

Під час святкового заходу Патріарх Філарет звернувся зі словом привітання та настанови до всіх присутніх:

“Дорогі друзі, я дуже радий, що маю можливість бути присутнім на 30-літті з дня заснування цієї Козацької Гімназії.

Час – це надзвичайно дорогоцінний дар Божий для кожного з нас, яким ми повинні правильно послуговуватись. Тому, шановні учні, не втрачайте його, а використовуйте, щоб почерпнути якомога більше знань. Саме в школі ви маєте змогу отримати міцну основу, на якій потім будете будувати все своє життя. Вчіться різним наукам та постійно вдосконалюйтесь, щоб пройдений вами шлях не пройшов марно, а усі здобутки й знання, отримані тут, ви примножили і використали для утвердження і процвітання українського козацького народу.

Нехай Господь допомагає викладачам навчати, учням навчатися, батькам допомагати своїм дітям, а всім разом — вдосконалюватися інтелектуально, духовно, патріотично та культурно.

Вітаю усіх із ювілеєм, нехай Боже благословення перебуває з усіма нами. Не можна зупинятися на досягнутому, ви маєте невпинно вдосконалюватися. Треба наполегливо працювати та цілеспрямовано й самовіддано розвивати цю прекрасну гімназію, щоб виховувати достойних синів і дочок Української Держави”- сказав Святійший Владика.

Під час офіційної частини лунали промови представників влади, викладачів, громадських діячів, випускників, адміністрації гімназії. Завершився святковий захід концертом багатьох талановитих учнів столичного навчального закладу.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

"Там де неправда, там Бога не шукайте, бо Бог з неправдою не може з'єднатися" - Патріарх Філарет

29.09.2019
У суботу, 28 вересня 2019 року, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав парафію на честь святого Архістратига Божого Михаїла в селищі Опішня Зіньківського району Полтавської області. На церковному подвір‘ї свого Архіпастиря зустріли парафіяни храму, які піднесли Патріарху букет квітів та коровай. Святіший Владика у співслужінні духовенства відправив молебень […]