Патріарх Філарет взяв участь у роботі громадської організації відзнаки «Орден Святого Пантелеймона»

10 грудня 2019 року Святійший Патріарх Філарет взяв участь у роботі громадської організації відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», яке відбулося у будинку митрополита на території Національного заповідника “Софія Київська”.

У засіданні взяла також участь міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька.

Перед засіданням учасники відвідали з екскурсією древню святиню українського Православ’я та насліддя українського народу – Софіївський Собор. Потім члени організації відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» обговорили питання, які стосуються функціонування самої організації. Також відбулася змістовна бесіда з міністром охорони здоров’я України Зоряною Скалецькою щодо проблем та перспектив охорони здоров’я українців.

Прес-служба Київської Патріархії

 

Наступна

13 грудня - пам'ять святого апостола Андрія Первозванного

12.12.2019
Святий апостол Андрій Первозванний був родом з Віфсаїди Галілейської. Згодом він жив у Капернаумі, на березі Генісаретського озера разом з братом Симоном, займаючись рибним ловом. З юних років апостол Андрій відрізнявся молитовною налаштованістю до Бога. Він не одружився, а став учнем святого пророка Іоанна Хрестителя, який сповістив про пришестя у […]