Патріарх Філарет взяв участь у засіданні Поважної Ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона»

6 березня 2020 року Святійший Патріарх Філарет відвідав зібрання членів Поважної Ради громадської організації Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», яке відбулося у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

Перед початком засідання члени Поважної Ради ознайомилися з історією, сучасним станом та перспективою розвитку навчального закладу. Ректор Національного університету Згуровський М. З. люб’язно провів екскурсію територією університету.

Під час засідання від імені Поважної Ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» Патріарх Філарет привітав члена Поважної Ради Згуровського Михайла Захаровича, який у цьому році відсвяткував своє 70-ліття.

У ході роботи Поважної Ради велася бесіда на тему “Математика і системна аналітика для економіки та безпеки життя”. Членам Поважної Ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» продемонстрували інструменти аналізу сталого розвитку в контексті якості і безпеки життя людей та моделювання ситуацій, що виникають у надзвичайних умовах.

 

 

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет звершив Пасію

6.03.2020
6 березня 2020 року, ввечері у п’ятницю першої седмиці Великого посту, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив чин Пасії (з читанням страсного Євангелія від Матфея, 26 і 27 глави) у Володимирському кафедральному соборі м. Києва. Поділитися дописом: