Патріарх Філарет взяв участь у засідання Поважної Ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона»

9 серпня 2019 року у Музичній залі Національної філармонії відбулося засідання Поважної ради відзнаки за професіоналізм та милосердя “Орден святого Пантелеймона”. Розпочав засідання Голова Поважної ради Василь Князевич, після чого було заслухано лічильну комісію щодо результатів голосування Поважної ради у 2019 році та затверджено результати.

Під час засідання Поважної ради Святійший Патріарх Філарет нагородив Зелінського Олександра Олексійовича посмертно Відзнакою за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» в номінації «Взірець служіння суспільству» рішенням Поважної ради від 9. 08. 2019 року.

Після засідання Поважної ради розпочалася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсного відбору  на присудження Відзнак за професіоналізм та милосердя ” Орден Святого Пантелеймона” та ” Медаль Святого Пантелеймона розпочнеться в Національній філармонії України. У святковій церемонії також взяв участь єпископ Васильківський Андрій.

Довідка
Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров’я жителів України, виховує толерантне ставлення один до одного та надихає на нові можливості.
Відзнака присуджується у 6 номінаціях: 
«Найкращий лікар»; 
«Найкращий медичний працівник»;
«Новатор охорони здоров’я»;
«За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я»; 
«Взірець служіння суспільству»;
 «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я України».
Урочиста церемонія нагородження щорічно проходить 9 серпня у День Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет освятив наріжний камінь під будівництво храму в селищі Клавдієве-Тарасове

11.08.2019
10 серпня 2019 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив закладення наріжного каменю під будівництво  храму на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії в селищі Клавдієве-Тарасове Бородянського району Київської області. Його Святості співслужили настоятель парафії протоієрей Сергій Струк та духовенство Києва та Київської області. […]