Патріарх Філарет взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня Незалежності України

24 серпня 2019 року, у День 28-ої річниці Незалежності України, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет взяв участь в урочистих заходах з нагоди головного державного свята країни.

На запрошення Президента України Володимира Зеленського Святійший Патріарх Філарет відвідав урочистості на Майдані Незалежності у Києві. Його Святість супроводжував єпископ Васильківський Андрій, керуючий справами Київської Патріархії.

На алеї Героїв Небесної Сотні Президент України оголосив хвилину мовчання за загиблими під час Революції Гідності.

Після церемонії підняття Державного прапора України та виконання Державного Гімну зведеним військовим оркестром Збройних сил України Глава держави привітав співвітчизників з 28-ю річницею Незалежності. Володимир Зеленський заявив, що для України 24 серпня є найважливішим днем. Президент подякував військовим, які на Донбасі захищають Україну.

Президент висловив надію, що невдовзі у країні припиняться бойові дії та настане мир.

«У цей важливий день ми віримо, що в українському календарі скоро з’явиться інша, не менш знакова дата. Конкретне число і місяць – неважливі. Бо це буде день, коли настане мир», – зазначив Глава держави.

Володимир Зеленський також закликав усіх українців єднатися та разом будувати державу.

Після урочистостей на Майдані Незалежності Предстоятель Київського Патріархату відвідав урочисте прийняття Президента України з нагоди Дня Незалежності України на території Маріїнського палацу.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет привітав українців з 28-ю річницею Незалежності Української держави (відео)

24.08.2019
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав український народ з Днем Незалежності України та побажав українцям переможного миру, духовності, процвітання і Божого благословення. Поділитися дописом: