Патріарх Філарет зустрівся з президентом Громадської організації «Всесвітнє об’єднання козацтва» М.В. Наумчиком

6 листопада 2019 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з президентом Громадської організації «Всесвітнє об’єднання козацтва» Михайлом Володимировичем Наумчиком.

Патріарх Філарет, за значний особистий внесок у сприянні та захисту учасників Антитерористичної операції на сході України надання їм психологічної, соціальної та трудової реабілітації, вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм у справі відродження української духовності, піднесення ролі Української Церкви в житті суспільства і держави, нагородив Михайла Наумчика орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого II-го ступеня.

«За Ваші подвиги, жертовність і любов до України нагороджую Вас орденом Святого Володимира Великого. Нагорода – це тільки символ, а справжня нагорода за ваш подвиг, за вашу любов до України буде від Бога у вічному житті. То буде справжня нагорода, а це тільки видимий знак» – сказав Патріарх Філарет.

Сторони обговорили соціально-політичну ситуацію в країні, російську агресію на Донбасі та інші питання, що складають взаємний інтерес.

«Багато хто ставить питання. Чому Господь допустив цю війну? Допустив для того, щоб люди страждали. Бо коли люди блаженствують, то Бог їм не потрібний. А ось коли людина страждає, болить, тоді вона звертається до Бога, тому що допомоги іншої немає. Для того, щоб навернулися люди до Бога, Господь створює такі умови, щоб людина звернулась до Бога» – наголосив Святійший Патріарх Філарет.

Михайло Володимирович, подякував Святійшому Владиці за високу нагороду, за підтримку, постійні молитви та побажав доброго здоров’я, терпіння, сили у подальшому трудитися на благо Українській Церкві і Державі.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Відбулась зустріч Патріарха Філарета з директором генеральної дирекції «Дипсервіс» О. Ю. Кийковим

6.11.2019
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет 6 листопада 2019 року зустрівся з директором генеральної дирекції із обслуговування іноземних представництв за формування позитивного іміджу України на міжнародній арені Олексієм Кийковим. У зустрічі також взяв участь член громадської організації «Духовна Рада Майдану» Олександр Кривоносов. Поділитися дописом: