Патріарх Філарет звершив читання акафісту святій великомучениці Варварі

31 березня 2020 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у співслужінні єпископа Переяславського і Білоцерківського Андрія та духовенства собору звершив читання акафісту святій великомучениці Варварі у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

За богослужінням підносилися посилені молитви за припинення пандемії коронавірусу в Україні та у всьому світі.

Свята великомучениця Варвара в християнському світі вважається святою, яка захищає від несподіваної смерті. Коли мощі святої великомучениці Варвари були перенесені в Константинополь, то вони були поставлені в храмі і храм цей імператор об’явив таким храмом, що якщо засуджений на смерть опиниться в ньому, то страчувати його вже було неможливо і тому всі засуджені на смерть намагалися проникнути в цей храм, щоб знаходячись там уникнути смерті. І з того часу в Христовій Церкві стала великомучениця Варвара покровителькою від несподіваної смерті.

Попередні покоління зверталися до неї і отримували те, що просили. І в наш час, ми повинні підносити свої молитви до святої великомучениці Варвари, щоб вона молила Бога за нас грішних і щоб Господь простив нам наші гріхи і відвернув від нас смертоносну пошесть коронавірусу!

 

 

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет висловив співчуття у зв'язку з упокоєнням протоієрея Павла Кочкодана

1.04.2020
31 березня 2020 року, на 73 році життя, після тяжкої тривалої хвороби, відійшов до Господа митрофорний протоієрей Павло Кочкодан, ключар кафедрального Свято-Покровського собору м. Львова та багаторічний його клірик. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет висловив співчуття у зв’язку з упокоєнням новопреставленого протоієрея Павла Кочкодана. Поділитися дописом: