Патріарх Філарет звершив читання акафісту святій великомучениці Варварі

У акафісті святій великомучениці Варварі є такі слова: “Радуйся, душевних і тілесних недугів наших цілителько”. Такі слова молитви є невипадковими, адже, по милості Божій, особливий дар зцілення і чудотворіння є у святої Варвари. Багато людей, які приходять до великомучениці і моляться з вірою перед її мощами – отримують зцілення від душевних і тілесних хвороб.

Благочестивою традицією, яка передається з уст в уста, є та, що люди приносять свій одяг, прикладають його до мощей під час молитви і потім носять його, просячи у святої Варвари молитовного заступництва. І по вірі своїй – отримують те, що просять. Подібно, як в стародавні часи, сила Божа діяла через апостолів. “Бог же творив немало чудес руками Павла, так що на хворих клали хустки i пояси з його тiла, i вони зцiлялися вiд хвороби, i злi духи виходили з них” (Діян. 19, 11-12).

19 листопада Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив акафіст великомучениці Варварі у Володимирському кафедральному соборі м. Києва, де постійно перебувають нетлінні і чудотворні мощі святої.

Його Святості співслужили священнослужителі кафедрального собору.

Нагадаємо, що кожного вівторка у Володимирському соборі о 7.45 служиться акафіст великомучениці Варварі. Після богослужіння всі присутні прикладаються до чудотворних мощей святої, випрошуючи у невісти Христової молитовного заступництва і допомоги.

Свята великомученице Варваро, моли Бога за нас.

 

Поділитися дописом:

Наступна

УПЦ Київського Патріархату – четверта за впливовістю конфесія України

19.11.2019
7,7 відсотків опитаних громадян вважають себе вірними Української Православної Церкви Київського Патріархату, Предстоятелем якої є Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Поділитися дописом: