Патріарх Філарет благословив звершити молитви за медиків у день святого Пантелеймона

9 серпня Православна Церква вшановує пам’ять святого великомученика і цілителя Пантелеймона. Святий Пантелеймон, досягнувши великої святості, маючи глибоку віру, сподобився отримати від Бога дар зцілення і чудотворіння. Як за свого життя, так і після своєї земної кончини, перебуваючи в Царстві Небесному, святий Пантелеймон молиться і подає зцілення від душевних і тілесних хвороб тим, хто звертається до нього.

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет благословив у всіх храмах Української Православної Церкви Київського Патріархату в цей день звершити за Божественною літургією і під час молебнів особливі посилені молитви за здоров’я лікарів і медичних працівників, за одужання всіх хворих і немічних.

Молімось Господу Богу, щоб він простив нам наші провини, помилував і визволив український народ і все людство від пандемії коронавірусу.

Цінуймо, будьмо вдячними і молімось за усіх медиків, які сьогодні, незважаючи на ризики для свого здоров’я, допомагають нам подолати хвороби та рятують життя.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет взяв участь у нагородженні найкращих медиків України орденами та медалями святого Пантелеймона

9.08.2021
9 серпня 2021 року, у день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, у Києві нагородили найкращих лікарів та медичних працівників орденами і медалями святого Пантелеймона. Поділитися дописом: