“Ми з вами показуємо український приклад дружніх стосунків між православними і мусульманами” – Патріарх Філарет

6 листопада 2020 року Святійший Патріарх Філарет зустрівся із духовним лідером мусульман муфтієм Духовного управління мусульман України «Умма» Шейхом Саїдом Ісмагіловим, Почесним консулом Республіки Гвінеї в Україні Раміном Мансуріяном та іншими поважними гостями. Високоповажні гості привітали Святійшого Патріарха Філарета з 25-ою річницею Патріаршої інтронізації та подарували Патріарху квіти і пам’ятні подарунки.

Зокрема, муфтій Саїд Ісмагілов підкреслив велику роль служіння Святійшого Патріарха Філарета на благо духовності України та істинний зразок духовного лідера, який дає наснагу та приклад для наслідування молодим проповідникам.

Під час зустрічі відбулося спілкування Патріарха Філарета із гостями, за яким обговорювались різні питання, що становлять спільний інтерес. Зокрема, мова йшла про релігійну ситуацію в країні та у всьому світі.

Святійший Патріарх подякував всім присутнім за привітання з нагоди його патріаршої інтронізації та висловив тверду надію на мирні і теплі стосунки: “Я дуже дякую вам за теплі і щирі привітання з нагоди мого ювілею. Ці привітання свідчать про те, що в Україні немає релігійної ворожнечі, а є добрі та дружні стосунки між релігіями. Сьогодні, коли у світі відбуваються різні ворожі конфлікти, ми з вами показуємо український приклад дружніх стосунків між православними і мусульманами та закликаємо до єдності на основі миру та дружби”.

Наприкінці зустрічі, Святійший Владика ще раз висловив вдячність за привітання та подарував високоповажним гостям пам’ятні подарунки.

Прес-служба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

7 листопада Димитрівська поминальна субота

6.11.2020
Свята Православна Церква як турботлива Мати щодня молиться, як за живих, так і за померлих. Окрім щоденного поминання померлих в церковному році існують ще окремі дні, у які Церква по особливому поминає всіх від віку спочилих християн. Такі дні називаються Батьківськими Вселенськими поминальними суботами. До числа загальноцерковних поминальних субот входять: […]