Патріарх Філарет нагородив церковною відзнакою українського воїна – оборонця Азовсталі

24 жовтня 2022 року Патріарх Київській і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції нагородив церковною відзнакою, медаль “За жертовність і любов до України”, захисника України – воїна В’ячеслава Білого, котрий брав участь в обороні Маріуполя і Азовсталі та був 4 місяці був у російському полоні.

«Ця нагорода – символ вашого внеску у захист нашої рідної України від російського ворога, а найбільша нагорода буде від Бога на небесах. Церква високо цінує вашу жертовність та проявлений героїзм при виконанні своїх обов’язків, адже ви пішли захищати України за покликом серця, за покликом любові до своїх ближніх. Сьогодні Україна переживає складні часи, у зв’язку з війною.  Але ми впевненні, що зможемо вистояти та захистити нашу державу, адже український народ демонструє всьому світу велику жертовність і відвагу. Яскравим прикладом цього є ви, адже ваша діяльність спрямована на захист України. Тому Церква, враховуючи ваші добрі справи, нагороджує вас цими нагородами. Тому нехай Господь допоможе вам і надалі захищати Україну, відновить здоров’я та укріпить віру», – сказав Патріарх Філарет.

Також на зустрічі були присутні побратим воїн Руденко Іван, який також боровся за Україну в Маріуполі та Азовсталі, архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій та голова парафії преп. Амфілохія Почаївського у с. Скибин Володимир Скорик.

Наприкінці зустрічі Святійший Патріарх поблагословив усіх присутніх на подальші звершення, побажав перемоги Україні та вручив на пам’ять видання Київської патріархії.

Пресслужба Київська патріархії

 

Поділитися дописом:

Наступна

У Володимирському кафедральному соборі провели в останню путь загиблого захисника України Михаїла Капланішвілі

25.10.2022
24 жовтня 2022 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, у Володимирському кафедральному соборі м. Києва було звершено чин похорону загиблого захисника України, грузинського добровольця Михаїла Капланішвілі. Поділитися дописом: