Патріарх Філарет нагородив воїнів, які виконують розмінування територій Київської області

11 липня 2022 року Патріарх Київській і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції нагородив церковними відзнаками військовослужбовців саперних підрозділів Збройних сил України, які виконують завдання щодо виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів на території Київської області.

“Завдяки вашій жертовності, любові до України, наша держава є вільною. Ви робите велику роботу із розмінування територій Київської області та наданні безпеки мирним людям. Ми твердо переконані, що Росія ніколи не зможе здолати Україну. Адже не ми напали на Росію, а Росія напала на Україну. Тому правда з Україною, бо ми захищаємо свою рідну землю. І ми звільнимо і Донбас, і південь України, а також і Крим. Для цього ще потрібно багато зробити, адже ворог підступний. Але ми віримо і переконані, що Господь допоможе нам звільнити окуповані території України та захистити наш народ. Наше завдання зберігати віру, трудитися на благо нашої країни та робити добрі справи”, – сказав Патріарх Філарет.

За проявлення мужності й жертовності Святійший Патріарх Філарет нагородив військовослужбовців медаллю “За жертовність та любов до України”.

Також на зустрічі були присутні архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій та голова парафії преп. Амфілохія Почаївського у с. Скибин Броварського району Володимир Скорик.

У свою чергу військовослужбовці подякували Патріарху за церковні нагороди та висловили тверду впевненість у перемозі України над ворогом.

Наприкінці зустрічі Святійший Патріарх поблагословив усіх присутніх на подальші звершення, побажав перемоги Україні та вручив на пам’ять видання Київської патріархії.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет привітав початок міжцерковного діалогу

11.07.2022
«Від імені Української Православної Церкви Київського Патріархату хочу привітати проведення першої зустрічі духовенства Української Православної Церкви та Православної Церкви України, яка відбулася 5 липня 2022 року на території Софії Київської. Поділитися дописом: