Патріарх Філарет нагородив воїнів та волонтерів, які беруть участь у захисті України

1 липня 2022 року Патріарх Київській і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції нагородив церковними відзнаками воїнів та волонтерів, які беруть участь у захисті незалежності та територіальної цілісності України під час російсько-української війни.

“Завдяки вашій жертовності, любові до України, наша держава є вільною. Ми твердо переконані, що Росія ніколи не зможе здолати Україну. Адже не ми напали на Росію, а Росія напала на Україну. З ким правда? Правда з Україною, а не з Росією. Правда, в історії, завжди перемагала. Не було такого випадку в історії, щоб неправда перемогла. Неправда може перемагати, але тимчасово, а правда – завжди перемагає. І зараз правда є з нами, бо ми захищаємо свою рідну землю. І ми захистимо – і Донбас, і всю Україну.

Також дякую вам за вашу любов та жертовність, які ви проявляєте кожен на своєму місці – воїни у безпосередньому бою, а волонтери у допомозі армії та людям”, – сказав Патріарх Філарет.

За проявлення мужності й жертовності у захисті України від агресора Святійший Патріарх Філарет нагородив Орденом святого Юрія Переможця заступника командира роти однієї з військових частин ЗСУ Ігора Артеменка, а також Медаллю святого Юрія Переможця волонтерів: Володимира Черниша, Михайла Джамаля та Олексія Славянова.

У свою чергу військовослужбовці і волонтери подякували Патріарху за церковні нагороди та висловили тверду впевненість у перемозі України над ворогом. Також поважні гості відмітили велику згуртованість і сміливість українського народу у протистоянні з агресором та бажання відновити цілісність нашої країни.

Наприкінці зустрічі Святійший Патріарх поблагословив усіх присутніх на подальші звершення, побажав перемоги Україні та вручив на пам’ять видання Київської патріархії.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння у неділю 3-тю після П'ятидесятниці

3.07.2022
3 липня 2022 року, у неділю 3-тю після П’ятидесятниці Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному патріаршому соборі міста Києва у співслужінні духовенства кафедрального собору. Поділитися дописом: