Святійший Патріарх Філарет нагородив волонтерів, які допомагають ЗСУ та постраждалим громадянам

5 вересня 2022 року Патріарх Київській і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції нагородив церковними відзнаками представників Збройних сил України, ТРО Броварського району, волонтерів та людей доброї волі, що здійснюють волонтерську діяльність для допомоги Збройним силам України та постраждалим громадянам України внаслідок російської військової агресії.

“Сьогодні Україна переживає складні часи, у зв’язку з російською агресією.  Але ми впевненні, що зможемо вистояти та захистити нашу державу і народ, адже український народ демонструє всьому світу велику жертовність, відвагу і героїзм. Яскравим прикладом цього є ви, адже ваша діяльність спрямована на захист України та допомогу людям, які знаходяться у біді та страждають. Тому Церква, враховуючи ваші добрі справи, нагороджує вас цими нагородами. Ці нагороди є лише символом, адже нагорода для християнина – це благословення від Бога і його всесильна допомога. Тому нехай Господь допоможе вам робити і надалі добрі справи, укріпить віру та допоможе трудитися на благо України”, – сказав Патріарх Філарет.

Також на зустрічі були присутні архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій та голова парафії преп. Амфілохія Почаївського у с. Скибин Броварського району Володимир Скорик.

У свою чергу волонтери подякували Патріарху за церковні нагороди та висловили тверду впевненість у перемозі України над ворогом.

Наприкінці зустрічі Святійший Патріарх поблагословив усіх присутніх на подальші звершення, побажав перемоги Україні та вручив на пам’ять видання Київської патріархії.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Соборна молитва у річницю упокоєння преосвященного єпископа Іллі (Зеленського)

6.09.2022
Сьогодні, 6 вересня 2022 року, минає річниця від дня, коли відійшов до Господа преосвященний єпископ Харківський і Богодухівський Ілля (Зеленський). Поділитися дописом: