Патріарх Філарет нагородив волонтерів, які допомагають ЗСУ та постраждалим громадянам

8 серпня 2022 року Патріарх Київській і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції нагородив церковними відзнаками представників благодійного фонду “Планета”, що здійснюють волонтерську діяльність для допомоги Збройним силам України та постраждалим громадянам України внаслідок російської військової агресії.

Завдяки вам – вашій любові та вашій жертовності. Жертовність, яку проявляють наші воїни, волонтери і весь наш народ – дивує світ. Невелика Україна, а успішно протистоїть такому агресору. І хто переможе? Переможе правда. Ми повинні бути переконаними в цьому, вірити, любити свою українську землю і ніколи нікому її не віддавати. Ще багато потрібно зробити, адже ворог підступний. Але ми віримо і переконані, що Господь допоможе нам у захисті нашої Держави та народу, обов’язково! Нам потрібно зберігати віру, трудитися на благо нашої України”, – сказав Патріарх Філарет.

За проявлення мужності й жертовності Святійший Патріарх Філарет нагородив медаллю “За жертовність та любов до України” волонтерів: Травянка Олександра, Шевченка Олександра, Животовського Ігора, Фролова Володимира та Шевченко Оксану.

Також на зустрічі були присутні архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій та голова парафії преп. Амфілохія Почаївського у с. Скибин Броварського району Володимир Скорик.

У свою чергу волонтери подякували Патріарху за церковні нагороди та висловили тверду впевненість у перемозі України над ворогом.

Наприкінці зустрічі Святійший Патріарх поблагословив усіх присутніх на подальші звершення, побажав перемоги Україні та вручив на пам’ять видання Київської патріархії.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

9 серпня - день пам'яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона

8.08.2022
Великомученик і цілитель Пантелеймон народився в місті Нікомидії в сім’ї знатного язичника Євсторгія. Його мати Еввула була християнкою. Вона хотіла виховати сина в християнській вірі, але померла, коли майбутній великомученик був ще юнаком. Батько віддав Пантелеймона в початкову язичницьку школу, закінчивши яку юнак став навчатися мистецтву в знаменитого в Нікомидії […]