Патріарх Філарет очолив Всенічне бдіння напередодні дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира

27 липня 2022 року, напередодні дня пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира та свята Хрещення Руси-України, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Всенічне бдіння у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

Його Святості співслужили архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, єпископ Сумський і Охтирський Никодим, єпископ Дніпровський і Криворізький Даниїл, єпископ Одеський і Балтський Никон, єпископ Чернівецький і Буковинський Никон, єпископ Херсонський і Таврійський Михаїл, настоятель собору протоієрей Борис Табачек, духовенство з Київської та інших єпархій.

За вечірнім богослужінням була звершена літія, за якою були благословенні хліб, пшениця, вино та єлей.
На утрені, під час співання канону на честь свята, Патріарх Філарет, єпископат, духовенство та віряни вклонилися перед іконою князя Володимира, після чого Патріарх помазав присутніх у храмі освяченим єлеєм.

Нагадаємо, завтра, 28 липня, з нагоди храмового свята – дня пам’яті рівноапостольного князя Володимира та дня Хрещення Київської Руси-України, у Володимирському соборі буде звершено дві Божественні літургії: рання літургія о 7 годині ранку і Патріарша Божественна літургія о 10 годині.

Після завершення Патріаршої Божественної літургії (близько 12 години) відбудеться Хресний хід навколо Володимирського собору.

Запрошуємо вірян до спільної молитви!

Пресслужба Київської патріархії
Поділитися дописом:

Наступна

28 ЛИПНЯ — РІВНОАПОСТОЛЬНОГО КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, ХРЕСТИТЕЛЯ РУСИ-УКРАЇНИ

28.07.2022
З іменем святого рівноапостольного великого князя Володимира нерозрив­но пов’язана визначна подія в історії нашого народу – Хрещення Русі. Проте християни на Русі жили й раніше – за часів панування язичництва. Так, хри­стиянкою була бабуся князя Володи­мира княгиня Ольга, яка сподобилася слави святих рівноапостольних жінок. Поділитися дописом: