Патріарх Філарет очолив Всенічне бдіння напередодні дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира

27 липня 2021 року, напередодні дня пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира та свята Хрещення Руси-України, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Всенічне бдіння у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

Його Святості співслужили архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, архієпископ Фалештський і Східно-Молдовський Філарет, єпископ Дніпровський і Криворізький Даниїл, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Варсонофій, єпископ Одеський і Балтський Никон, єпископ Чернівецький і Буковинський Никон, єпископ Херсонський і Таврійський Михаїл, настоятель Володимирського собору протоієрей Борис Табачек, духовенство з Київської та інших єпархій.
 
За вечірнім богослужінням була звершена літія, яку очолив Святійший Патріарх Філарет. Благословенні хліб, пшениця, вино та єлей, над якими Предстоятель звершив молитву, були роздані парафіянам на ранній.
 
Нагадаємо, завтра, 28 липня, з нагоди храмового свята – дня пам’яті рівноапостольного князя Володимира та дня Хрещення Київської Руси-України, у Володимирському соборі буде звершено дві Божественні літургії: рання літургія о 7 годині ранку і Патріарша Божественна літургія о 10 годині.
 
Після завершення Патріаршої Божественної літургії (близько 12 години) відбудеться Хресний хід навколо Володимирського собору.
 
Запрошуємо вірян до спільної молитви за Україну та Українську Церкву.
Святий рівноапостольний великий княже Володимире, моли Бога за нас!
 
Пресслужба Київської патріархії
Поділитися дописом:

Наступна

Вшанування пам’яті рівноапостольного князя Володимира та Хрещення Руси-України

28.07.2021
28 липня Православна Церква вшановує пам’ять святого рівноапостольного князя Володимира та день Хрещення Руси-України. 988 року, 1033 роки тому назад, святий князь Володимир Великий просвітив світлом Христової віри наш народ та привів його до пізнання Божої Істини. Подія хрещення Київської Руси визначила весь подальший духовний і культурний вектор розвитку нашої […]