Патріарх Філарет освятив хрест і наріжний камінь під будівництво храму в с. Скибин на Київщині

18 липня 2022 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив хрест та звершив закладення наріжного каменю під будівництво храму на честь Амфілохія Почаївського у селі Скибин Броварського району Київської області.

Його Святості співслужив архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій та духовенство.

У своєму першосвятительському слові Святійший Патріарх Філарет висловив сподівання, що невдовзі на цьому місці постане величний дім Божий, та побажав парафіяльній громаді майбутнього храму міцності духу для звершення добрих справ на благо Церкви та українського народу:

Дорогі браття і сестри! Вітаю Вас з освяченням цього Хреста і місця для побудови майбутнього храму на честь преподобного Амфілохія Почаївського. Справа, яку ви починаєте, є свята і несе добро. Тому за добрі справи Господь нагороджує людину своїм благословенням.

За роки Незалежності в Україні було побудовано і відреставровано велику кількість храмів – близько десяти тисяч. Це будівництво роблять звичайні українські люди, які вірять в Бога і покладають на Нього надію. Якщо українці покладають надію на Бога, то хіба Господь відкине такий народ? Якщо діти звертаються до своїх батьків, то хіба батьки відкидають своїх дітей? Не відкидають, а тим більше Бог. А наш народ, будуючи храми, тим самим виявляє і свою віру і свою любов. І висновок з цього такий, що Україна є і буде незалежною державою. Сьогодні частина України окупована, а завтра буде звільнена, тому що українці мають віру і любов до Бога та жертовність до своєї країни. І Господь не залишить нас, а дасть мир і своє благословення.

Тому я бажаю, щоб після освячення цього місця і цього Хреста був благоприємний час для побудови храму, і ми ще освятили його та звершили Божественну літургію. І нехай Господь допоможе у цій богоугодній справі“, – сказав Патріарх Філарет.

Також Патріарх з нагоди 65-річчя та заслуги перед Українською Православною Церквою нагородив орденом святого рівноапостольного князя Володимира ІІ ступення голову парафії Володимира Скорика.

На завершення Святійший владика поспілкувався з парафіянами і закликав на всіх Боже благословення.

 

Поділитися дописом:

Наступна

Відкрите звернення громади мцц. Віри, Надії, Любові та матері їх Софії смт. Клавдієво-Тарасове

18.07.2022
ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ СВВ. МЦЦ. ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВИ ТА МАТЕРІ ЇХ СОФІЇ СМТ. КЛАВДІЄВО-ТАРАСОВЕ, БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Поділитися дописом: