Патріарх Філарет освятив хрест на храм рівноапостольної княгині Ольги у м. Києві

27 січня 2021 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив чин освячення хреста на купол столичного храму на честь рівноапостольної княгині Ольги. Храм будується на території комплекса “Червона Калина”, що знаходиться на набережній Дніпра у Деснянському районі міста Києва (проспект Романа Шухевича, 7). Церква будується в українському козацькому бароковому архітектурному стилі з дерева.

Його Святості співслужили клірики Володимирського патріаршого кафедрального собору протоієрей Олександр Шмуригін та диякон Василій Дідух.

За богослужінням молились ктитор і будівничий храму Петро Головатенко із сім’єю, в.о. голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Ірина Алєксєєнко, будівельники, працівники комплексу, запрошені гості, кияни.

У своєму слові Патріарх Філарет привітав Петра Головатенка та всіх присутніх із знаменною подією, подякував усім за жертовність і працю у справі будівництва храму.

“Дорогі брати і сестри! Я вас поздоровляю з освяченням хреста на цей дерев’яний храм на честь рівноапостольної княгині Ольги. І дякую за вашу прихильність до Церкви, за вашу любов до Бога. Тому що, якраз завдяки таким людям, як ви – Господь береже Україну” – сказав Предстоятель.

Патріарх висловив сподівання, що невдовзі святиня буде добудована, освячена і в церкві буде звершуватись Божественна літургія та лунатимуть молитви за Україну та її побожний народ.

“Нехай Господь і надалі надихає вас, щоб будівництво храму успішно завершилося і ми освятили вже сам храм і звершили у ньому першу Божественну літургію” – побажав Святійший владика.

Після молитви Патріарх Філарет окропив освяченою водою присутніх та закликав на всіх Боже благословення.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет зустрівся з представниками черкаської міської влади

29.01.2021
29 січня 2021 року Святійший Патріарх Філарет у своїй резиденції зустрівся із першим заступником міського Голови Черкас Сергієм Тищенком та радником міського голови Станіславом Коломійцем. Поділитися дописом: