Патріарх Філарет подякував за привітання з днем народження

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет отримав велику кількість привітань з 94-ю річницею від дня народження. Особисті вітання, поздоровлення телефоном та поштою Предстоятель Київського Патріархату отримував впродовж цілого дня.

З днем народження Патріарха Філарета привітав Президент України Володимир Зеленський.

З 94-літтям Святійшого владику привітали архієреї та духовенство Української Православної Церкви Київського Патріархату та інших Православних Церков, урядовці, парламентарі, державні, релігійні, політичні та громадські діячі, військовослужбовці, представники місцевого самоврядування, освітяни, науковці, інтелігенція, віряни та українці діаспори з різних куточків світу.

Його Святість щиро дякує за вітання, які Патріарх отримав у такій великій кількості, та закликає на всіх Боже благословення, бажаючи кожному здоров’я і всьому українському народові – якнайшвидшої перемоги і справедливого миру.

Відзначимо, що сьогодні, 23 січня 2023 року, Святійшому Патріархові Філарету виповнилося 94 роки. Напередодні, у неділю, 22 січня, у Володимирському кафедральному соборі відбулося урочисте богослужіння з нагоди дня народження Предстоятеля.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав Патріарха Філарета з днем народження

25.01.2023
Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з 94-літтям від дня народження. З нагоди свята Голова Верховної Ради України надіслав Предстоятелю Київського Патріархату вітання. Поділитися дописом: