Патріарх Філарет помолився у Бучі та Бородянці за невинно вбитих українців (+ВІДЕО)

9 квітня 2022 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав звільнені з-під російської окупації місто-герой Бучу та місто Бородянку на Київщині, які сильно постраждали від ворожих російських загарбників і де були вбиті сотні людей.

У Бучі, біля братської могили, що знаходиться поряд з храмом святого апостола Андрія Первозваного, Патріарх Філарет звершив панахиду за упокій душ всіх невинно вбитих мирних жителів, які загинули під час російської окупації.

Разом з Предстоятелем Київського Патріархату молились священнослужителі Володимирського патріаршого кафедрального собору м. Києва та захисники України.

Після Бучі Святійший Патріарх Філарет відвідав Бородянку, де на центральній площі ім.Т.Г.Шевченка помолився за невинно вбитих окупантами українців. Саме тут, у центрі міста, від російських авіабомб та ракет загинуло багато українців.

“Важко повірити, що такі звірства могли чинити люди, тим паче ті, які називають себе християнами. Боляче дивитися на все те, що зробила Росія на Київщині. Це нелюдський злочин, який обов’язково буде покараний. Ми молимося, щоб Господь упокоїв душі невинно вбитих у Царстві Небесному. Українці, свободолюбива нація, і попри шаленний натиск ворога, дали йому достойну відсіч. Ми обов’язково переможемо, бо ми на своїй землі, а тому з нами правда, а де правда, там Бог, а отже і перемога” – сказав Святійший Патріарх Філарет.

Предстоятель також поспілкувався з військовослужбовцями, поліцейськими та рятувальниками, які безперестанно нині несуть службу у знищених росіянами містах Київщини, розбирають завали зруйнованих житлових будинків.

Патріарх Філарет вручив захисникам України, правоохоронцям і рятувальникам молитовники для воїнів та закликав на їхню працю Боже благословення.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

У неділю п'яту Великого посту Патріарх Філарет очолив Божественну літургію

10.04.2022
10 квітня 2022 року, у п’яту неділю Великого посту, Православна Церква вшановує пам’ять преподобної Марії Єгипетської. Поділитися дописом: