Патріарх Філарет помолився за упокій душі новопреставленого Олександра Омельченка

Сьогодні, 25 листопада, упокоївся колишній мер Києва, депутат Київської міської ради Олександр Омельченко. Цього ж дня Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив літію за упокій душі новопреставленого Олександра Омельченка.

Заупокійне богослужіння було звершено після акафісту священномученику Макарію, митрополиту Київському у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва. Його Святості співслужили архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій та духовенство Володимирського собору.

Святійший Патріарх Філарет висловив співчуття родині та близьким Олександра Олександровича, а також закливав до молитви за спокій його душі.

Олександр Омельченко очолював КМДА від 8 серпня 1996-го до 20 квітня 2006 року. Був мером столиці від 30 травня 1999-го до 14 квітня 2006 року. Будучи мером, Олександр Омельченко багато допомагав церкві. За його підтримки у столиці повністю відбудували Михайлівський Золотоверхий собор, Успенський собор Києво-Печерської лаври, церкву Успіння Пресвятої Богородиці Пирогощі, церкву Різдва Христового на Подолі та ін.

Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душу новопреставленого раба Божого Олександра в оселях праведників. Вічна пам’ять і Царство Небесне!

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Відбулася нова спроба рейдерського захоплення парафії у смт Клавдієво-Тарасове

26.11.2021
26 листопада 2021 року відбулася нова спроба рейдерського захоплення, представниками Православної Церкви України, парафії святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії Української Православної Церкви Київського Патріархату у смт Клавдієво-Тарасове на Київщині. Поділитися дописом: