Патріарх Філарет попрощався із новопреставленим протоієреєм Сергієм Станкевичем

20 листопада 2020 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет після закінчення Всенічного бдіння у Володимирському соборі прибув до столичного Свято-Юріївського храму, щоб помолитися за упокій душі настоятеля парафії новопреставленого протоієрея Сергія Станкевича.

Святійший Патріарх Філарет звершив над тілом спочилого заупокійну літію. Його Святості співслужили архієпископ Андрій та духовенство м. Києва і області.

За богослужінням молилась родина покійного о. Сергія, знайомі та парафіяни храму.

Після заупокійної молитви Патріарх Філарет висловив особисті співчуття матушці Людмилі та дочкам спочилого протоієрея Сергія Станкевича.

Помолитися та попрощатися з протоієреєм Сергієм Станкевичем можна буде у храмі Святого Юрія Побідоносця. Протягом ночі священнослужителями будуть звершуватися заупокійні молитви та читатися Євангеліє над тілом спочилого. У суботу 21 листопада з 8.40 до 13.00 буде проводитися заупокійна Божествена літургія з чином похорону священнослужителя. Храм знаходиться за адресою м. Київ вул. Володимирська 7 у дворі. Поховають о. Сергія Станкевича на Лісовому кладовищі.

Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душу новопреставленого протоієрея Сергія Станкевича в оселях праведників. Вічна пам’ять і Царство Небесне!

Прес-служба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння у день свята Собору Архістратига Михаїла та iнших Небесних Сил безплотних

21.11.2020
21 листопада 2020 року, в день свята Собору Архістратига Михаїла та iнших Небесних Сил безплотних, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив Божественну літургію у Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі. Поділитися дописом: