Патріарх Філарет провів зустріч із Послом В’єтнаму в Україні

8 лютого 2023 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом В’єтнаму в Україні Нгуєн Хонг Тхач.

Під час зустрічі сторони обговорили питання утвердження духовності і моралі в світі та військової агресії росії проти України.

Посол В’єтнаму пан Нгуєн Хонг Тхач привітав Святійшого Патріарха Філарета з 94-літтям від дня народження та 61-ю річницею архієрейського служіння, які Патріарх відзначив протягом місяця.

Патріарх Філарет наголосив на важливості існування добрих відносин та нагородив пана Посла орденом рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня, у зв’язку з 30-літтям встановлення дипломатичних відносин між Україною і В’єтнамом.

На завершення зустрічі сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

Також цього дня Святійший Патріарх Філарет відвідав, на запрошення Посла Нгуєн Хонг Тхач, з дружнім візитом посольство В’єтнаму в Україні, де відбулась зустріч та спілкування з дипломатичним корпусом та інтелігенцією. Патріарха супроводжував архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

У Києві провели у вічність загиблого захисника України Володимира Яцковича

9.02.2023
6 лютого 2023 року у Володимирському кафедральному соборі м. Києва провели в останню путь українського воїна-захисника Володимира Яцковича. Поділитися дописом: