Патріарх Філарет зустрівся з Послом Словаччини в Україні

9 жовтня 2020 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Словацької Республіки в Україні Мареком Шафіним.

У зустрічі також взяли участь представники дипломатичної установи, директор КП ШЕУ Оболонського району міста Києва Олег Куліков, голова комітету захисту прав і гарантій адвокатської діяльності НААУ Тарас Ламах, благодійник і підприємець Павло Гульцов та інші поважні гості.

Сторони обговорили питання, що становлять спільний інтерес. Зокрема, мова йшла про ситуацію із поширенням пандемії коронавірусу в Україні та в світі, загалом.

“Ми дуже цінуємо Ваші зусилля, у цей складний час, у спільній боротьбі з коронавірусом та вашу єдність у праці на благо України” – сказав Патріарх Філарет.

За внесок у розвиток відносин між Україною і Словаччиною, Предстоятель Київського Патріархату нагородив Надзвичайного і Повноважного Посла Словацької Республіки в Україні Марека Шафіна – Орденом святого Рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня. Церковними візнаками також були нагороджені Олег Куліков, Тарас Ламах та Павло Гульцов.

Пан Посол подякував Патріарху за високу церковну нагороду і висловив тверду надію, що добрі відносини між Україною і Словацькою Республікою будуть й надалі плідно і успішно розвиватись.

Святійший владика висловив вдячність гостям за їхні труди на благо України та підтримку Української Церкви.

Гості привітали Патріарха Філарета з прийдешніми святом Покрови Пресвятої Богородиці та 25-ю річницею інтронізації на Патріарше служіння, яку Церква буде відзначати 22 жовтня. Сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

На завершення зустрічі Патріарх Філарет побажав поважним гостям успіхів у всіх добрих справах і Божого благословення.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння у неділю 18-ту після П'ятидесятниці

11.10.2020
11 жовтня 2020 року, у неділю 18-ту після П’ятидесятниці та день пам’яті Собору преподобних отців Києво-Печерських, що в Ближніх печерах (прп. Антонія) спочивають, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному патріаршому соборі. Поділитися дописом: