Патріарх Філарет привітав академіка Анатолія Загороднього з обранням на посаду Президента НАНУ

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав академіка Анатолія Загороднього з обранням на посаду Президента Національної академії наук України.

Президенту

Національної академії наук України,

академіку НАНУ

Анатолію Загородньому

 

Вельмишановний Анатолію Глібовичу!

Щиро вітаю Вас із обранням на посаду Президента Національної академії наук України.

Національна академія наук України – це золотий науковий фонд інтелекту нашого народу, який ми зобов’язані берегти та розвивати.

Я був тривалий час добре знайомий із Вашим попередником, світлої пам’яті Борисом Євгеновичем Патоном, якому Господь подарував довгі роки плідного життя. Він, протягом багатьох десятиліть, трудився над тим, що Українська академія здобула авторитет у цілому світі. Тому, мені дуже приємно, що саме Вас він бачив на посаді президента НАНУ.

Вірю, що Вам вдасться зберегти та примножити все те добре, що зробив Борис Патон, як очільник головної наукової установи країни.

Знаю Вас, як видатного науковця, досвідченого організатора науки та щирого українського патріота.

Сподіваюся на продовження подальшої плідної співпраці між Українською Православною Церквою Київського Патріархату та Національною академією наук України в царині відродження духовності українського народу, утвердження його самоідентичності.

Бажаю Вам міцного здоров’я, сил та успіхів у справі розбудови вітчизняної науки, реформування до новітніх стандартів і примноження її світової слави.

Закликаю на Вас Боже благословіння.

З повагою,

ФІЛАРЕТ,

 ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ

І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

Поділитися дописом:

Наступна

Богослужіння у день пам'яті святого апостола і євангелиста Іоана Богослова

9.10.2020
09 жовтня 2020 року, в день пам’яті святого апостола і євангелиста Іоана Богослова, у Володимирському патріаршому кафедральному соборі міста Києва було звершено Божественну літургію. Поділитися дописом: