Патріарх Філарет привітав архієпископа Переяславського і Білоцерківського Андрія з 60-річчям від Дня народження

27 травня 2021 року архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій відзначає 60-ту річницю від Дня народження. З нагоди ювілею Святійший Патріарх Філарет надіслав архієпископу Андрію вітальний адрес. Також за заслуги з відродження духовності в Україні, утвердження Помісної Української Православної Церкви та з нагоди 60-річчя від Дня народження Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив архієпископа Переяславського і Білоцерківського Андрія Орденом Святого Рівноапостольного Князя Володимира ІІ ступеня.
Керуючому справами Київської патріархії
Архієпископу Переяславському і Білоцерківському Андрію

  Ваше Високопреосвященство!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди ювілею – 60-річчя від дня Вашого народження!

Наша Свята Церква високо цінує Ваші труди на ниві духовного відродження та утворення Української Помісної Православної церкви.

Молитовно святкуючи Ваш ювілей, прошу Всемилостивого Бога, щоб Він укріпив Ваші душевні і тілесні сили, і дарував Вам мудрість для подальшого звершення архіпастирського служіння на благо нашої Святої Церкви.

Многії і благії Вам літа!

З любов’ю у Христі, 

ФІЛАРЕТ
ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ
І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет попрощався з парафіянином Володимирського собору і благодійником Костянтином Щегольковим

27.05.2021
27 травня 2021 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет помолився за упокій душі і провів в останню путь постійного парафіянина Свято-Володимирського кафедрального собору Костянтина Яковича Щеголькова. Поділитися дописом: