Патріарх Філарет привітав Голову СБУ Василя Малюка з днем народження

Сьогодні, 28 лютого, Голова Служби безпеки України Василь Малюк святкує День народження – йому виповнилося 40 років. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав Василя Малюка з Днем народження, надіславши  вітальну адресу, у якій побажав міцного здоров’я, сил і натхнення у служінні Україні та нашому народу!

ГОЛОВІ СЛУЖБИ

БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

МАЛЮКУ В. В.

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ВАСИЛЮ ВАСИЛЬОВИЧУ!

Сердечно вітаю Вас з ювілеєм 40-річчя від Дня народження!

День народження – це час не тільки для вітань, але, в першу чергу, – для подяки Господу, для роздумів про минуле та майбутнє.

Цьогоріч, Ваш День народження випав у скрутні часи. Через повномасштабне вторгнення російської армії в Україну, на долю всього багатостраждального українського народу випало велике випробування. За Божою допомогою українські воїни-захисники успішно не тільки протистоять, але й відбивають збройну агресію ворога, звільняючи окуповані міста і села.

У цей тяжкий час нехай Господь наш Ісус Христос береже Вас, дарує спокій, мир, найшвидше звільнення української землі від окупантів та радість перемоги! Так і станеться! Україна переможе, бо з нею правда, а значить Бог!

Від себе особисто і від УПЦ Київського Патріархату бажаю, щоби і в радості перемог, і у скорботі випробувань Ви завжди пам’ятали, що поруч з кожним із нас – Господь, від Нього ми отримуємо силу й мудрість переносити випробування, і тільки за Його допомогою здобуваємо правдиві перемоги.

Отже, бажаю Вам мудрості, сили духу, натхнення у служінні українському народові; щоби Господь милостиво вислуховував Ваші молитви та благословляв Ваші добрі справи. Міцного здоров’я, сил та душевного миру!

Закликаю на Вас Боже благословення.

З глибокою повагою,

ФІЛАРЕТ,

ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ

І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

 

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет звершив читання другої частини Великого покаянного канону

28.02.2023
28 лютого 2023 року, у другий день Великого посту, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив, у співслужінні духовенства храму, Велике повечір’я з читанням другої частини Великого покаянного канону в Володимирському кафедральному соборі. Поділитися дописом: