Патріарх Філарет привітав Ігоря Юхновського з 95-річчям

Святійший Патріарх Філарет привітав видатного політичного і громадського діяча, патріота, Героя України Ігоря Рафаїловича Юхновського з 95-річчям від Дня народження.

Академіку
Національної академії наук України,
Герою України
І.Р.ЮХНОВСЬКОМУ

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ІГОРЕ РАФАЇЛОВИЧУ!

Щиро Вітаю Вас із визначним ювілеєм – 95-річчям від Дня народження.

Господь Бог подарував Вам довге та насичене життя, сповнене служіння людям і рідній країні. Ви були солдатом під час Другої світової війни, зробили визначний внесок у розвиток вітчизняної науки, брали безпосередню участь у проголошенні Незалежності України та подальшому утвердженні її державності. Ваша мудрість, виваженість, працьовитість завжди гуртувала та консолідувала навколо Вас справжніх патріотів України.

Знаю, що Ви є глибоковіруючою православною людиною, багаторічним вірянином Української Православної Церкви Київського Патріархату. Хочу подякувати за ту підтримку, яку Ви всі ці роки надавали в розбудові нашої Церкви.

Бажаю Вам міцного здоров’я, сил і наснаги, довгих років життя та Божого благословення!

З повагою,

ФІЛАРЕТ
ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

 

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

ОФІЦІЙНО. Патріарх Філарет перебуває на лікуванні

4.09.2020
Повідомляємо, що у Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, під час планового тестування, виявлено позитивний результат на COVID-19. Наразі Святійший владика проходить курс лікування у лікарні. Стан здоров’я Патріарха задовільний. Поділитися дописом: