Патріарх Філарет привітав керівництво Української Держави з Днем Незалежності України

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України привітав вище керівництво України з головним державним святом – Днем Незалежності України. Відповідно до цього були надіслані привітальні адреси.

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ

 ЗЕЛЕНСЬКОМУ В.О.

ГОЛОВІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

РАЗУМКОВУ Д.О.

ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРУ УКРАЇНИ

ШМИГАЛЮ Д.А.

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ВОЛОДИМИРЕ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ!

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ДМИТРЕ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ!

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ДЕНИСЕ АНАТОЛІЙОВИЧУ!

Від імені Української Православної Церкви Київського Патріархату і від себе особисто сердечно вітаю Вас із загальнонародним святом – днем Незалежності Української Держави.

Цей день став найвидатнішою подією в багатовіковій історії України, символом єднання українського народу навколо величної та омріяної мети – побудови вільної, демократичної держави.

У цей тяжкий і доленосний для України час, молимось за збереження єдності і незалежності нашої Держави, віримо, що Господь не залишить нас.

Бажаю Вам міцного здоров’я, особистого щастя й допомоги Божої у відповідальній діяльності на благо України та її народу.

 Закликаю на Вас Боже благословення.

З повагою

ФІЛАРЕТ
ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ
І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет привітав українців з 29-ою річницею Незалежності Української держави

24.08.2020
Привітання Патріарха Філарета з 29-ою річницею Незалежності України Дорогі брати  та сестри! Шановні співвітчизники! З Божої ласки, 29 років тому було проголошено Незалежність нашої рідної Держави – України. Це був момент великої національної консолідації та духовної єдності всього українства. Поділитися дописом: