Патріарх Філарет привітав Президента України Володимира Зеленського з днем народження

Сьогодні, 25 січня, Президент України Володимир Зеленський святкує День народження – йому виповнюється 44 роки. Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав Володимира Зеленського з Днем народження.  Предстоятель Київського Патріархату передав Президенту вітальну адресу, у якій побажав міцного здоров’я, сил і натхнення у служінні Україні та нашому народу!

 

Президенту України

Зеленському В.О.

  Вельмишановний Володимире Олександровичу!

 Від імені Української Православної Церкви Київського Патріархату та від себе особисто сердечно вітаю Вас із 44-річчям від дня Вашого народження!

Господь поклав на Вас велику відповідальність – керувати Українською Державою у цей складний час, дав Вам у руки меч, покликаний захищати добро, справедливо карати суспільне зло.

Ми молимось, щоб Господь дарував Вам мудрість і терпіння в нелегкій діяльності, направленій на розбудову і зміцнення Української Держави та утворення в Україні Єдиної Української Православної Церкви.

Бажаю, щоб Всемилостивий Господь обдарував Вас силою духу, міцним здоров’ям, довголіттям!

Нехай Господь завжди посилає Вам Свою допомогу в керуванні українським державним кораблем.

Многії і благії літа Вам, шановний Володимире Олександровичу!

Закликаю на Вас Боже благословення.

З повагою,

 

 ФІЛАРЕТ,

ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ

І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

 

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет зустрівся з Послами різних країн

25.01.2022
25 січня 2022 року, у своїй резиденції, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет прийняв делегацію Надзвичайних та Повноважних Послів різних країн та представників Національної спілки художників України. Поділитися дописом: